Blog

Jak zabezpieczyć BMW przed kradzieżą?

BMW to jedna z popularniejszych marek samochodów, niestety auta wymienionej firmy cieszą się również powodzeniem wśród złodziei. W jaki sposób zabezpieczyć BMW przed rabusiami? Poniżej kilka sposobów. Zapraszamy do lektury! 

JOYLOCK BMW ‒ skuteczna ochrona 

JOYLOCK BMW to dedykowane pojazdom BMW zabezpieczenie antykradzieżowe, które sprawdzi się zarówno w modelach z bezkluczykowym systemem otwierania, jak również w samochodach z kluczykiem standardowym. 

Czym dokładnie jest JOYLOCK? To mechaniczna blokada drążka skrzyni biegów (joystick), która po zamontowaniu osłania wszystkie elementy sterujące skrzynią biegów ‒ kształt nakładki jest dopasowany do kształtu drążka. Nakładka wykonana jest w trwałych materiałów, których złodziej nie będzie w stanie uszkodzić. Na uwagę zasługuje również odporny na wszelkie próby przewiercenia zamek renomowanej firmy DORMAKABA ‒ skuteczność zamka potwierdzona jest certyfikatem TUV SUD Landesgesellschaft Osterreich GmbH.

Blokada uniemożliwia kradzież samochodu ‒ w tym również kradzież z wykorzystaniem metody na walizkę. Nawet jeśli złodziej dostanie się do auta i uruchomi pojazd, nie będzie w stanie nigdzie nim odjechać. Skuteczność blokady wynosi aż 99%.

Montaż blokady JOYLOCK BMW 

Montaż blokady JOYLOCK BMW przebiega sprawnie i bez najmniejszych problemów.

  1. Blokadę zakładamy na dźwignię zmiany biegów.
  2. Po założeniu blokady zamykamy jej górną część z zamkiem.
  3. Za pomocą klucza blokujemy blokadę.
  4. Blokadę otworzyć można wyłącznie za pomocą dołączonego do zestawu  kluczyka.
  5. Po otwarciu, obie części blokady nalezy rozchylić i zdjąć z dźwigni.

Alternatywy do JOYLOCK 

Oczywiście do wyboru mamy również inne zabezpieczenia antykradzieżowe. Warto jednak pamiętać, że JOYLOCK powstała z myślą o marce BMW i w wielu przypadkach może okazać się najlepszym rozwiązaniem. Alternatywą do JOYLOCK są: 

  • Key-Lock ‒ uniemożliwiająca zeskanowanie wysyłanego przez kluczyk sygnału blokada przeznaczona do aut z bezkluczykowym systemem otwierania.
  • E JOYLOCK ‒ innowacyjna, sterowana smartfonem blokada skrzyni biegów. Zabezpieczenie dedykowane jest wyłącznie do samochodów z automatyczną skrzynia biegów. 

Podsumowanie 

Samochody marki BMW są częstym łupem złodziei, warto więc zaoszczędzić sobie nerwów i zawczasu zadbać o odpowiednią ochronę. Wysokiej jakości, certyfikowane zabezpieczenia antykradzieżowe to doskonała inwestycja. Tutaj znakomicie sprawdzi się dedykowana samochodom marki BMW blokada JOYLOCK BMW, która uniemożliwia poruszanie drążkiem zmiany biegów, wśród innym propozycji wymienić możemy blokady Key-Lock oraz E JOYLOCK.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *