JOYLOCK BMW

Blokada skrzyni biegów do samochodów marki BMW

JOYLOCK BMW to przeznaczona do samochodów marki BMW mechaniczna blokada drążka zmiany biegów (joystick). Blokada osłania wszystkie elementy sterujące pracą dźwigni, dzięki czemu uniemożliwia odjazd autem osobom nieupoważnionym.

Skuteczna ochrona aut BMW z systemem keyless

Omawiana blokada antykradzieżowa w szczególności zalecana jest do samochodów BMW wyposażonych w funkcję keyless, czyli z bezkluczykowym systemem otwierania. Tego typu samochody są częstym łupem złodziei ‒ rabusie dzięki metodzie na walizkę w kilka minut są w stanie odjechać cudzym pojazdem.
joylock bmw

Kradzież aut ‒ metoda na walizkę

Czym jest metoda na walizkę? Już wyjaśniamy!

W akcji udział biorą dwie osoby z walizkami. W pierwszej walizce znajduje się skaner sygnału, w drugiej wzmacniacz sygnału. Wszystko przebiega bardzo szybko.

Złodziej pierwszy chwyta za klamkę samochodu. Druga osoba stoi jak najbliżej miejsca, w którym może znajdować się kluczyk, na przykład przy drzwiach wejściowych do domu.

Po chwyceniu za klamkę auto wysyła sygnał do kluczyka. Kod przechwytywany jest przez obie walizki, a na końcu dociera do kluczyka. Kluczyk odpowiada na kod, sygnał przechwytywany jest przez obie walizki a w rezultacie otwiera drzwi auta. Analogiczna sytuacja ma miejsce podczas uruchamiania pojazdu.

Zalety blokady JOYLOCK BMW

SKUTECZNE I ESTETYCZNE ZABEZPIECZENIE
Blokada jest ergonomiczna, estetyczna, bardzo skuteczna i w sposób widoczny wskazuje na zabezpieczenie pojazdu przed nieuprawnionym użyciem.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ WYKONANIA
Zabezpieczenie JOYLOCK wykonane jest z najwyższej jakości materiałów, co stanowi gwarancję wysokiej trwałości i skuteczności działania. Blokada wyposażona jest w zamek renomowanej firmy DORMAKABA.

ŁATWA OBSŁUGA
Właściciel auta może w kilka sekund założyć i zdjąć blokadę, gdyż obsługa jest bardzo prosta i trwa dosłownie chwilę. JOYLOCK BMW w żaden sposób nie obniża komfortu korzystania z samochodu.

Montaż blokady

INSTRUKCJA MONTAŻU/DEMONTAŻU BLOKADY:

1. Blokadę należy nałożyć na dźwignię zmiany biegów, częścią bez zamka od jej przedniej strony.
2. Po założeniu blokady należy zamknąć jej górną część z zamkiem.
3. Blokadę blokujemy z użyciem klucza. Blokada jest starannie dopasowana do kształtu dźwigni zmiany biegów.
4. Aby otworzyć blokadę, należy użyć klucza.
5. Po otwarciu należy obie części blokady rozchylić i zdjąć z dźwigni.

ZAPYTAJ O JOYLOCK BMW

MASZ PYTANIA LUB JESTEŚ ZAINTERESOWANY ZABEZPIECZENIEM E-JOYLOCK?

ZADZWOŃ DO NAS: +48 603 771 506
NAPISZ E-MAIL: OFFICE@JK-LIMITED.COM

lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego:

NASZE ZABEZPIECZENIA