Blog

Jak chronić przed kradzieżą auta BMW?

BMW to jedna z ulubionych marek kierowców. Niestety, takie samochody cieszą się również sporym powodzeniem wśród złodziei. Jak zabezpieczyć swój pojazd przed rabusiami i zaoszczędzić sobie tak przykrej straty? Mamy rozwiązanie! Jest nim powstała z myślą o modelach BMW blokada JOYLOCK BMW.

JOYLOCK BMW – co to? 

JOYLOCK BMW to mechaniczna blokada antykradzieżowa przeznaczona do samochodów marki BMW. Po montażu blokada osłania wszystkie elementy sterujące dźwignią zmiany biegów, blokując tym samym jej działanie. Nawet jeśli złodziej dostanie się do naszego samochodu i uruchomi go – nie będzie w stanie nigdzie nim odjechać. 

Montaż blokady 

JOYLOCK BMW to specjalna, wykonana z najwyższej jakości materiałów nakładka. Zabezpieczenie umieszcza się na dźwigni i zamyka na kluczyk. Wszystkie czynności zajmują kilka sekund.

  1. Blokadę umieszczamy na dźwigni zmiany biegów – częścią bez zamka od jej przedniej części.
  2. Po założeniu blokady należy zamknąć górną część z zamkiem.
  3. Blokadę blokujemy z użyciem klucza. 
  4. Blokadę można otworzyć wyłącznie za pomocą klucza.
  5. Po otwarciu obie części blokady rozchylamy i zdejmujemy z dźwigni.

Takie zabezpieczenie sprawdzi się zarówno w przypadku samochodów w bezkluczykowym systemem otwierania, jak również w przypadku aut ze standardowym kluczykiem. 

Zalety JOYLOCK BMW

Największą zaletą omawianej blokady jest skuteczność, która wynosi aż 99%. Demontaż blokady za pomocą wszelkiego typu narzędzi i innych stosowanych przez złodziei metod jest po prostu niemożliwy. Nakładka wyposażona jest w zamek firmy DORMAKABA — jest to zamek należący do najwyższej klasy odporności, która potwierdzona została  przez TUV SUD Landesgesellschaft Osterreich GmbH. O przewierceniu zamka i zdjęciu nakładki nie może więc być mowy. 

Inne zalety blokady to: 

  • wysoka estetyka ‒ blokada nie będzie ingerować w design samochodu
  • bezproblemowy montaż
  • funkcjonalność ‒ blokada w żaden sposób nie utrudnia korzystania z pojazdu 
  • trwałość 
  • blokada w sposób widoczny wskazuje na to, że auto jest zabezpieczone i już na starcie może zniechęcić złodzieja 

Podsumowanie 

Niestety, ale samochody marki BMW są częstym łupem złodziei. Wszystkim właścicielom aut tej marki podpowiadamy, że warto w porę podjąć odpowiednie kroki i zabezpieczyć swój pojazd. Doskonałym rozwiązaniem będzie tutaj montowana na drążku zmiany biegów blokada JOYLOCK BMW. Blokada jest bezproblemowa w montaży, estetyczna, a co najważniejsze jej skuteczność wynosi aż 99%.

Zadbaj o bezpieczeństwo swojego auta już dziś! 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *