Blog

E-Joylock – co to jest?

Skutečná ochrana klíče bez klíče. Zkontrolujte Keylock, Case a klíčová bezpečnostní pravidla.

Choć kradzież nowoczesnego auta nie jest tak łatwa, jak pojazdu starszego typu, złodzieje radzą sobie nawet i z takimi modelami. Przywłaszczenie samochodu na tak zwaną walizkę, choć wymaga precyzji i odpowiedniego, stosunkowo drogiego sprzętu, jest niezwykle popularnym procesem. Warto zatem zabezpieczyć swój pojazd. Jeśli dysponujesz nowoczesnym autem z automatyczną skrzynią biegów, ochrona pojazdu E-Joylock jest dla Ciebie świetnym rozwiązaniem! Na czym polega działanie tej blokady, a także, w jaki sposób się ją obsługuje? Zapraszamy do przeczytania artykułu.

Czym jest system E-Joylock?

Jest to nowoczesny system przeznaczony dla aut z automatyczną skrzynią biegów. Chroni przed kradzieżą, jego działanie polega na zablokowaniu przekładni przy wykorzystaniu odpowiedniego zabezpieczenia. Co ciekawe, blokada jest sterowana smartfonem, wystarczy zatem zainstalować aplikację, by móc swobodnie włączać i wyłączać zabezpieczenie. Nawet po nieuprawnionym uruchomieniu samochodu w momencie, gdy złodziej jednak wejdzie do środka, nie ma on możliwości odjechania pojazdem, ponieważ biegi nie będą się zmieniać. Dopiero w momencie sparowania samochodu z Twoim telefonem będzie można odblokować E-Joylock.

Jak działa E-Joylock?

Działanie systemu E-Joylock jest bardzo proste, aby zablokować skrzynię biegów w samochodzie z automatyczną przekładnią, wystarczy zainstalować aplikację. Sterowanie smartfonem jest nowoczesnym rozwiązaniem, które ułatwia korzystanie z samochodu, a także jego ochronę.

Po zainstalowaniu aplikacji wystarczy zarejestrować blokadę, dzięki wykorzystaniu kodu PIN. Następnie trzeba sparować samochód z aplikacją w technologii Bluetooth. Co ciekawe aplikacja, ta dostępna jest zarówno na system Android, jak i na iOS. Warto wiedzieć, że inne, uprawnione osoby również mogą odblokowywać samochód. Wystarczy, że podasz im kod PIN, a oni zarejestrują go, wykorzystując tę samą aplikację w swoim telefonie. Jeżeli chcesz odebrać dostęp, możesz odłączyć system E-Joylock w samochodzie.

Jak odblokować i zablokować automatyczną skrzynię?

Po sparowaniu E-Joylock z samochodem wystarczy, że wyłączysz zapłon, a system automatycznie się zablokuje. Kiedy wrócisz do samochodu, włącz zapłon, wtedy E-Joylock automatycznie się odblokuje, teraz wystarczy uruchomić silnik i odjechać.

Dlaczego warto się zdecydować na montaż E-Joylock?

Warto zdecydować się na montaż blokady E-Joylock z kilku względów. Przede wszystkim jest to nowoczesne rozwiązanie sterowane smartfonem, nie ma żadnych przycisków kluczyków, a także przełączników. Co istotne, blokady nie widać, dzięki temu nie ingeruje ona w wygląd samochodu. Została zaprojektowana przez specjalistów, jest to także jak do tej pory, jedyne takie zabezpieczenie dostępne na rynku.

E-Joylock jest nowoczesnym systemem zabezpieczającym samochód z automatyczną skrzynią biegów. Nawet jeśli złodziej użyje metody na tak zwaną walizkę i wejdzie do pojazdu, nie odjedzie nim, ponieważ skrzynia biegów zostanie zablokowana. E-Joylock jest formą zabezpieczenia, która sterowana jest przy pomocy aplikacji. Aby móc sparować samochód z aplikacją, należy użyć specjalnego kodu, którego nie wolno podawać osobom postronnym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *