Blog

Dlaczego warto wybrać zabezpieczenie od JK-Limited?

Producentów proponujących samochodowe zabezpieczenia antykradzieżowe jest wielu, jak więc wśród mnóstwa ofert wybrać rozwiązanie, które uniemożliwi złodziejowi kradzież naszego pojazdu? Wartą uwagi ofertę przygotowała firma JK-Limited. Jakie zabezpieczenia oferuje JK-Limited i dlaczego to firma godna zaufania? Odpowiedź znajdziecie poniżej. Zachęcamy do lektury!

Skuteczna ochrona auta ‒ JK-Limited

JK-Limited to działający na polskim, jak i na zagranicznym rynku producent samochodowych zabezpieczeń samochodowych. Firma proponuje blokady dedykowane samochodom wielu marek ‒ między innymi BMW, blokady do samochodów z bezkluczykowym systemem otwierania ‒ keyless, czy innowacyjne blokady sterowane za pomocą smartfona. Jakość zabezpieczeń potwierdzona jest certyfikatami, blokady stanowią skuteczną przeszkodę dla rabusia i w skuteczny sposób uniemożliwiają mu odjazd nie swoim pojazdem.  

Oferta JK-Limited 

Proponowane przez JK-Limited zabezpieczenia zyskały już zaufanie klientów z różnych części Polski, jak również z zagranicy. Jakie zabezpieczenia dostępne są w ofercie omawianej dziś firmy? 

  • E-Joylock ‒ obsługiwane za pomocą smartfona zabezpieczenie blokujące działanie skrzyni biegów. Blokada sprawdzi się w przypadku pojazdów z automatyczną skrzynią biegów. Aby zwiększyć bezpieczeństwo auta, wystarczy zainstalować aplikację, uruchomić ją i sparować z samochodem. 
  • Keylock – to nieinwazyjna blokada ‒ niewielki klips, który należy założyć na znajdującą się w kluczyku baterię. Blokada uniemożliwia zeskanowanie wysyłanego przez kluczyk sygnału, a co za tym idzie, otworzenie i unieruchomienie samochodu przez osoby niepożądane. Opisywana blokada dedykowana jest samochodom z bezkluczykowym systemem otwierania, uniemożliwia kradzież samochodu metodą na walizkę. 
  • Joylock BMW ‒ zabezpieczenie dedykowane samochodom marki BMW. To wykonana z odpornych na wszelkie próby sforsowania materiałów, zamykana na kluczyk nakładka, która osłania wszystkie elementy sterujące skrzynią biegów. Dla właściciela zamontowanie oraz demontaż blokady trwa kilka sekund, dla złodzieja demontaż bądź uszkodzenie nakładki jest po prostu niemożliwe. 

Dlaczego jeszcze warto współpracować z JK limited? 

Dlaczego warto zdecydować się na współpracą z JK limited? Poniżej najważniejsze powody! 

  • większe bezpieczeństwo pojazdu
  • sprawny montaż zabezpieczeń 
  • bezproblemowa obsługa blokad

Warto dodać, że fachowcy służą pomocą podczas wyboru optymalnego w danym przypadku zabezpieczenia, a skuteczność blokad wynosi aż 99%. 

Podsumowanie 

Skuteczne zabezpieczenie pojazdu pokrzyżuje złodziejowi plany i chroni nie tylko pojazd, ale również nasze zdrowie. Wśród wielu propozycji, wartą uwagi jest oferta firmy JK limited. To producent skutecznych i nowoczesnych samochodowych zabezpieczeń antykradzieżowych. W ofercie firmy dostępne są takie zabezpieczenia, jak E-Joylock,  Keylock, Joylock BMW. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *