Blog

Certyfikat TÜV SÜD ‒ co to jest? 

Na rynku dostępne są antykradzieżowe blokady samochodowe różnego typu. W zależności od potrzeb i preferencji, zakupić możemy zabezpieczenia w szerokim przedziale cenowym, w tym również blokady z certyfikatem niezależnych jednostek. Niesłabnącym od lat zaufaniem wśród właścicieli różnych modeli aut, cieszą się zabezpieczenia, które uzyskały certyfikat TÜV SÜD. Czym jest ów certyfikat? Poniżej kilka informacji. Zachęcamy do lektury!

Czym jest certyfikat TÜV SÜD?

TÜV SÜD to prestiżowy, niemiecki certyfikat przyznawany najlepszym rozwiązaniom z zakresu motoryzacji. Grono specjalistów i audytorów przeprowadza liczne testy oraz badania potwierdzające niezawodność i bezpieczeństwo zastosowanej technologii oraz kontroluje czy spełnia ona najwyższe standardy jakości.

Samochodowe zabezpieczenia antykradzieżowe, które uzyskały certyfikat TÜV SÜD to gwarancja najlepszej ochrony samochodu, zaoszczędzenia sobie sporej straty oraz wielu nerwów.

Certyfikowane zabezpieczenia do auta – dlaczego warto?

Szukając antykradzieżowej blokady do samochodu, warto zdecydować się na taką, do której dołączony jest certyfikat niezależnej jednostki ‒ certyfikaty są potwierdzeniem jakości zabezpieczeń oraz doskonałej ochrony auta.

Dobrze tutaj podkreślić, że skuteczność blokad z certyfikatem TÜV SÜD wynosi aż 99,9% ‒ takie zabezpieczenia są więc dużym problemem dla złodziei ‒ rabuś nie jest w stanie wyłączyć czy zniszczyć blokady, a co za tym idzie, ukraść pojazdu.

Z niecertyfikowanymi, tańszymi blokadami złodzieje dobrze sobie radzą, w związku z tym prawdopodobieństwo, że rabuś zniszczy bądź zdemontuje zabezpieczenie i odjedzie naszym samochodem w nieznane, będzie większe.

JOYLOCK BMW ‒ zabezpieczenie TÜV SÜD

Jednym z zabezpieczeń antykradzieżowych, które uzyskało certyfikat TÜV SÜD jest JOYLOCK BMW. JOYLOCK BMW to skuteczne, nieingerujące w design auta zabezpieczenie dedykowane modelom marki BMW.

Wymieniona blokada to wykonana z wysokiej jakości materiałów nakładka, która osłania wszystkie elementy sterujące skrzynią biegów. Nakładka jest bezproblemowa w montażu, a zdemontować ją ‒ przy użyciu kluczyka, może wyłącznie właściciel. Takie zabezpieczenia sprawia, że nawet jeśli złodziej dostanie się do naszego pojazdu, nie będzie w stanie nigdzie nim odjechać.

Podsumowanie

Certyfikowane blokady antykradzieżowe to gwarancja bezpieczeństwa pojazdu. Niesłabnącym zaufaniem wśród właścicieli różnego typu samochodów cieszą się blokady z certyfikatem TÜV SÜV. TÜV SÜV to prestiżowy, niemiecki certyfikat, który jest gwarancją bezpieczeństwa i niezawodności. Jeśli więc szukacie zabezpieczania do samochodu z bezkluczykowym systemem otwierania, warto zdecydować się na blokadę która uzyskała certyfikat TÜV SÜV.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *