Blog

Joylock BMW co to?

Nowoczesne systemy alarmowe montowane w samochodach nowej generacji nie powstrzymują złodziei przed dokonywaniem kradzieży. Jeśli zatem masz nowy model samochodu BMW, zabezpiecz go dodatkowo, wykorzystując blokadę Joylock BMW. Na czym polega to zabezpieczenie antywłamaniowe? Jakie zalety ma zamontowany system w aucie? Odpowiadamy poniżej!

Skuteczna ochrona BMW

Nie da się ukryć, że samochody marki BMW są nie tylko luksusowe, ale także bardzo często padają łupem złodziei! Jeśli zatem planujesz zakup tego modelu lub właśnie zostałeś jego nowym właścicielem, zdecyduj się na skuteczną, dodatkową ochronę BMW. System Joylock jest polecany przede wszystkim pojazdom, które dodatkowo sterowane są bezkluczykowo.

Metoda “na walizkę”

Warto wiedzieć, że starsze modele aut często były kradzione w bardzo łatwy sposób. Obecnie nowoczesne samochody mają dużo lepsze zabezpieczenie i nie da się w nich zwyczajnie wyłamać zamka. Sporo aut, także te marki BMW, wyposażone są w systemy bezkluczykowe, tak zwane keyless. Wystarczy nacisnąć przycisk na kluczyku, by wejść do środka, nie trzeba również wkładać go do stacyjki, aby uruchomić pojazd. Złodzieje są jednak w stanie bardzo łatwo przełamać to zabezpieczenie i wykorzystać metodę na tak zwaną walizkę. Choć wymaga ona nakładów finansowych sporo przestępców z niej korzysta. Warto się zatem zabezpieczyć dodatkowo pojazd.

Joylock

System Joylock jest zabezpieczeniem zakładanym na dźwignię zmiany biegów. Blokadę tę bardzo łatwo się montuje, wystarczy nałożyć ją na drążek częścią bez zamka, od jej przedniej strony. Po tych czynnościach należy zamknąć górną część, wykorzystując zamek. Następnie zabezpieczenie to blokuje się przy użyciu klucza, jest ono starannie dopasowane do BMW. Nie da się inaczej uruchomić dźwigni zmiany biegów, jak poprzez odtworzenie blokady przy wykorzystaniu klucza.

Zalety Joylock

Joylock jest bardzo popularnym rozwiązaniem wśród kierowców BMW. Cenią oni sobie tę metodę zwłaszcza za naprawdę skuteczne działanie. Ochrona w sposób widoczny wskazuje na zabezpieczenie pojazdu, co bardzo często zniechęca złodziei. Warto również wspomnieć, że zabezpieczenia typu Joylock wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów, co świadczy o ich solidności i trwałości. Co więcej, system Joylock cechuje bardzo łatwa obsługa, zabezpieczenie zdejmuje się w ciągu kilku sekund, również tak samo się go zakłada. W żaden sposób nie obniża to komfortu jazdy, czy korzystania z samochodu. Nakładka na drążek zmiany biegów ma również minimalistyczny design, dzięki czemu pasuje do wnętrza samochodu.

Jeśli dysponujesz nowoczesnym autem marki BMW, zdecyduj się na dodatkowe zabezpieczenie pojazdu. Choć z pewnością został on wyposażony w wysokojakościowy alarm, marka ta często pada łupem złodziei. System Joylock BMW jest ochroną antywłamaniową zakładaną na drążek zmiany biegów i zabezpieczaną kluczykiem. Nawet jeśli złodziej wejdzie do środka pojazdu, nie jest w stanie uruchomić drążka zmiany biegów i tym samym ruszyć z miejsca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *